Nasza strona korzysta z plików cookies.
Rozumiem

Regulamin:

Regulamin zakupów w sklepie internetowym „SOL-MET”.

Zawsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i traktujemy z należnym mu szacunkiem, dlatego w celu zaoszczędzenia Państwa i naszego czasu oraz uniknięciu nieporozumień, zamieszczamy kilka prostych zasad dotyczących zakupów w naszym sklepie:

 • Przed kliknięciem „Wyślij zamówienie” Prosimy o dokładne zapoznanie się z opisem przedmiotu, jeżeli macie Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące towaru, bądź wysyłki najlepiej zadać je telefonicznie, dzięki temu unikniemy wszelkich nieporozumień mogących wystąpić podczas pisania e-maili. Jeżeli zależy Państwu na szybkiej wysyłce prosimy o kontakt telefoniczny i upewnienie się czy towar jest na magazynie i kiedy najszybciej może zostać wysłany

 • Oferujemy dogodne formy płatność: przedpłata (przelew), lub wysyłka pobraniowa - (płatność przy odbiorze).

 • W przypadku formy płatności z góry przelewem - przedpłata w tytule przelewu prosimy KONIECZNIE podać swój adres e-mail z którego zostało złożone zamówienie. Wszystkie dane potrzebne do przelewu są umieszczone w e-mailu potwierdzającym zakup, oraz na stronie w zakładce "kontakt i mapa dojazdu". Towar wysyłam gdy pieniążki zostaną zaksięgowane na naszym koncie.

 • Jeżeli na zakupiony towar chcecie Państwo otrzymać fakturę VAT prosimy o informacje w polu „Uwagi”.

 • Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży bez podania przyczyny składając stosowne oświadczenie na piśmie w terminie 14 dni od daty otrzymania produktu - wyjątek tu stanowi fakt gdy towar był przygotowywany na specjalne zamówienie klienta w tych sytuacji zastrzegamy sobie prawo nie przyjęcia zwrotu towaru.

 • W przypadku odstąpienia od umowy klient jest zobowiązany do odesłania na własny koszt zakupionych produktów w oryginalnym opakowaniu wraz z wypełnionym oświadczeniem. Zwracany produkt nie może być: używany, uszkodzony, nie został pozbawiony fabrycznego opakowania - folii, jeżeli taką posiadał.

 • Po otrzymaniu przesyłki i upewnieniu się, że wszystkie powyższe warunki są spełnione w ciągu 14 dni zwracamy pieniążki na wskazany nr konta. Jeżeli przesyłka do klienta była na nasz koszt, przy zwrocie zapłaconej kwoty zostaną potrącone koszty jakie ponieśliśmy.

 • Nie ponosimy odpowiedzialności za uszkodzenia powstałe podczas transportu towaru przez firmy spedycyjne. Każdy klient ma prawo i obowiązek do otwarcia przesyłki w obecności kuriera i w przypadku stwierdzenia uszkodzeń wypełnić odpowiedni formularz (który kurier powinien mieć przy sobie), będzie on podstawą rozpatrzenia reklamacji. Wypełniony formularz należy przesłać do naszej firmy P.P.H.U. „SOL” niepóźnej niż 7 dni od momentu sporządzenia. W przypadku nie dostarczenia formularza w określonym terminie prawo do reklamacji, odszkodowań, zwrotów oraz innych roszczeń wygasa.

 • Nie udzielamy gwarancji na nasze produkty (chyba, że w opisie przedmiotu jest zaznaczone inaczej).

 • Nie wysyłamy towar za granicę Polski.

 • Wszystkie ceny podane na stronie są cenami brutto.

 • Zdjęcia umieszczone w ofercie „SOL-MET” są poglądowe i mogą nieznacznie odbiegać od wyglądu produktów znajdujących się w sprzedaży.

Wszystkie prawa zastrzeżone, SOL-MET Siedlce. Przeczytaj regulamin.

Projekt i wykonanie MirkoSoft.pl